Başak Burcu – Ekim 2008

Sevgili Başak,

Ekim ayı son zamanlarda yaşadığınız maddi sıkıntıları geride bırakabileceğiniz bir ay olacak. Mars bir buçuk aydır size para harcatıp duruyordu. Neyse ki Ekim’in başlarında buna son verecek ve 29 Eylül’deki yeni ay da maddi problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak.

Ekim’in ilk günlerinde özellikle 3 ve 6 Ekim tarihlerinde fırsatlar yakalama şansınız olacak, yeter ki gözünüzü dört açın ve isteyin; zam isteyin, müşterilerinizden borçlarını kapatmalarını isteyin ama isteyin… Merkür 15 Ekim’e kadar geriliyor olacak ve etkileri 20 Ekim’e kadar sürecek. Bu nedenle aslında maddi gelişmeler gecikebilir ama diğer gezegenler size destek verecekler, harekete geçmek sizin elinizde olacak ve eğer harekete geçerseniz ayın ilk günlerinde olumlu sonuçlar alabileceksiniz…

1-14 ve 21 Ekim maddi konularda iyi haberler alabileceğiniz günler olacak. 1 Ekim’de bir yakınınızın yardım eli uzanacak; 14 Ekim’de dolunay size iyi haberler getirecek, bunun etkisini 10-18 Ekim aralığında hissedebilirsiniz; 21 Ekim’de ise Güneş ve Pluto sayesinde gelişmeler olumlu olacak. Özellikle dolunay zamanında üzerinizden büyük bir yük kalktığını hissedeceksiniz. Yalnız Merkür gerilemesini unutmayın ve 20 Ekim’e kadar uzun süreli ve yüklü maddi anlaşmalar yapmaktan kaçının.

28 Ekim’de oluşacak yeni ay, 2008’in en iyi yeni ayı olacak. Bu yeni ayın etkisiyle Ekim sonundan Kasım ortasına kadar şehir dışı gezileri yapabilirsiniz. Bir yandan da 18 Ekim – 12 Kasım aralığında yaşadığınız yerle ilgileneceksiniz ve çoktandır yapmak istediklerinizi yapma fırsatı bulabileceksiniz.

4-5 Ekim bekarlar için, 9-10 Ekim bir ilişkisi olanlar için, 25-27 Ekim de tüm Başaklar için aşk günleri olacak. Bu güzel günlere 31 Ekim’de yaşayacağınız heyecanlı dolu akşamı eklemeliyiz. Bu tarihlerde güçlü güzel etkiler altında olacaksınız ve uzun süreli mutluluklara sebep olacak anlar yaşayacaksınız…

Ancak belirtmemiz gerekir ki tüm Başaklar ay boyunca mutlu bir aşk hayatı yaşayamacaklar. Bazı Başaklar ilişkilerini bitirmek zorunda kalabilirler. Uranüs ilişkileri olan Başaklar’a bazı zorluklar çıkaracak, eğer ilişkiniz sağlamsa bu zorluklardan güçlü bir şekilde çıkabilirsiniz, ancak eğer bitmesi gereken bir ilişkiyse bunu farkedecek şansınızı fazla zorlamayacaksınız. Ama endişelenmeyin çünkü eğer ayrılırsanız bile kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sevdikleriyle sorun yaşayacak tüm Başaklara 2008’in son, 2009’un ilk günlerinin çok güzel fırsatlar çıkaracağını söylemekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php